Thule - Thule Chariot Cycling Kit

Thule Chariot Cycling Kit
2 120 Kč

Varianty

Chinook

Chinook

CX/Cougar/Cheetah/Corsaire/Captain

CX/Cougar/Cheetah/Corsaire/Captain

Dostupnost

Chinook Chinook (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
CX/Cougar/Cheetah/Corsaire/Captain CX/Cougar/Cheetah/Corsaire/Captain (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

Cyklistický set Thule Chariot 20100506 je určen pro zapřáhnutí vozíku. Pomocí Bike setu Thule Chariot uděláte ze svého dětského kočárku dětský vozík za jízdní kolo. Bike set Thule Chariot  je určen pro všechny vozíky Thule Chariot kromě modelu Thule Chariot Chinook.
Bike set Thule Chariot  obsahuje lehké hliníkové závěsné rameno, patentovaný závěs ezHitch™, rychloupínák, nástavec závěsu, bezpečnostní vlaječku, sadu reflexních prvků, záložní popruh, ochranný návlek a držák pro upevnění světla.

Cyklistický set Thule Chariot 20100507 je určen pro zapřáhnutí vozíku. Pomocí Bike setu Thule Chariot Chinook uděláte ze svého dětského kočárku dětský vozík za jízdní kolo. Bike set Thule Chariot 20100507 je určen pro vozíky Thule Chariot Chinook.
Bike set Thule Chariot 20100507 obsahuje lehké hliníkové závěsné rameno, patentovaný závěs ezHitch™, rychloupínák, nástavec závěsu, bezpečnostní vlaječku, sadu reflexních prvků a záložní popruh.

Thule Značka: Thule
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.