Cybex - Cybex Yema Tie 2021

Cybex Yema Tie 2021
5 190 Kč

Varianty

Autumn Gold

Autumn Gold

Deep Black

Deep Black

Khaki Green

Khaki Green

Nautical Blue

Nautical Blue

Soho Grey

Soho Grey

Dostupnost

Autumn Gold Autumn Gold (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Deep Black Deep Black (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Khaki Green Khaki Green (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Nautical Blue Nautical Blue (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Soho Grey Soho Grey (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

 • Inspirováno uměleckým řasením látek mezinárodních módních návrhářů, nosítka YEMA TIE a YEMA CLICK určují nové standardy ve funkčnosti a díky důmyslně skrytým funkcím na sebe strhávají pozornost pouze svým stylovým vzhledem. Během prvních měsíců života je pro dítě nejdůležitější co nejvíce fyzického kontaktu. 
 • YEMA TIE
 • "Volné ruce pro každodenní život"

  CYBEX Yema
  Inspirováno uměleckým řasením látek mezinárodních módních návrhářů, nosítka YEMA TIE a YEMA CLICK určují nové standardy ve funkčnosti a díky důmyslně skrytým funkcím na sebe strhávají pozornost pouze svým stylovým vzhledem. Během prvních měsíců života je pro dítě nejdůležitější co nejvíce fyzického kontaktu. Naše dětská nosítka vytváří dokonalé spojení mezi matkou a dítětem a podporují vznik blízkého pouta a pocitu bezpečí. Na matčině hrudníku může dítě slyšet tlukot jejího srdce, který je mu známý z dělohy. Přímé dotyky, teplo a vůně v dítěti vyvolávají pocit ochrany a bezpečí. YEMA TIE a YEMA CLICK: produkty, které podporují zdravý vývoj dítěte a zároveň umožňují vyjádření vašeho stylu.

  NOSTE SVÉ DÍTĚ
  Děti zbožňují nošení. Dětská nosítka jim poskytují blízký kontakt s rodičem, vyvolávají v nich pocit bezpečí a zároveň podporují jejich nezávislost a sebedůvěru. Správné nošení dítěte v nosítku napomáhá jeho optimálnímu držení těla a podporuje zdravý fyzický vývoj.

  PODPORUJE ZDRAVÝ VÝVOJ ZAD A KYČELNÍCH KLOUBŮ!
  Po devíti měsících strávených v děloze se děti rodí s mírně zakulacenou páteří. Ta se po narození sama narovnává: jedná se o pomalý a opatrný proces, který trvá přibližně rok. Ihned po narození děti zaujímají polohu s roztaženýma nožičkama, která podporuje zdravý vývoj jejich kyčelních kloubů. Nošení dítěte v nosítku tomuto přirozenému vývoji napomáhá.

  RANÝ VÝVOJ SMYSLOVÉHO VNÍMÁNÍ
  Nošení dítěte stimuluje všechny jeho smysly, jako je například vnímání těla pomocí rovnováhy, gravitace, různých překážek, vnitřních orgánů, umístění kloubů a pohybu. Prostřednictvím okolí se zároveň rozvíjejí i další smysly dítěte, jako je např. sluch, chuť, čich, hmat a zrak.

  PSYCHICKÉ POUTO
  Díky nošení se navíc umocňuje důležité pouto mezi rodičem a dítětem a pomocí blízkého kontaktu a tepla se dítě neustále cítí v bezpečí. To u dětí způsobuje méně pláče a lepší spánek. Zároveň mají rodiče více flexibility, mobility a především mají volné ruce pro jejich každodenní práci. Přitom však mohou být stále v blízkém kontaktu s jejich milovaným dítětem.

  Od roku 2017 CYBEX spolupracuje s proslulými specialisty na nošení dětí z Trageschule Hamburg, se kterými se radíme, testují naše produkty a školí naše zaměstnance.
  Citace z Trageschule Hamburg
  IHDI (International Hip Dysplasia Institute) doporučuje nošení dětí pro zdravý vývoj jejich kyčelních kloubů pouze v nosítkách, která umožňují pozici dítěte s roztaženýma nohama. Dětská nosítka CYBEX poskytují pozice pro zdravý vývoj dítěte s roztaženýma nohama a IHDI je schválil jako vhodné.

  YEMA TIE
  Ergonomické nošení od narození až do cca 2 let

  MULTIFUNKČNÍ OPĚRKA HLAVY A KRKU
  Pro děti všech velikostí

  LÁTKA ZE 100% BAVLNY JAKO U ŠÁTKU
  Pro lepší přizpůsobení dítěti a poskytnutí optimální podpory

  ERGONOMICKÉ SEZENÍ
  S šířkově nastavitelným panelem uvnitř břišního pásu

  POHODLNÉ RAMENNÍ POPRUHY
  S možností paralelního nebo zkříženého vázání

  IKONICKÁ DEKORATIVNÍ KŘÍDLA

  PŘEDNOSTI VÁZÁNÍ
  Snadné a intuitivní přizpůsobení pro různě velké rodiče

  MĚKCE POLSTROVANÝ BŘIŠNÍ PÁS S BEZPEČNOSTNÍ SMYČKOU
  Pro dlouhodobé pohodlí

  YEMA TIE POZICE VPŘEDU
  V pozici čelem k hrudníku lze dítě nosit již od jeho narození. Dětské nosítko podporuje správnou pozici těla dítěte s roztaženýma nohama, která napomáhá správnému vývoji jeho kyčelních kloubů.

  YEMA TIE POZICE NA ZÁDECH
  Děti s pokročilými motorickými schopnostmi (od cca 6 měsíců) můžete v nosítku YEMA TIE nosit i na zádech, což vám usnadní nést jejich váhu.

  YEMA TIE POZICE NA BOKU
  Děti, které již samostatně udrží svou hlavu (od cca 3-4 měsíců) lze nosit i na boku. To jim umožní odpočívat na rameni maminky nebo tatínka a zároveň vnímat své okolí.

  YEMA TIE
  Dětské nosítko YEMA TIE je dostupné v úžasných barvách a materiálech.

Cybex Značka: Cybex
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.