Cybex - Cybex Sirona Z i-Size Plus 2022

Cybex Sirona Z i-Size Plus 2022
11 190 Kč

Varianty

Autumn Gold

Autumn Gold

Mustard Yellow

Mustard Yellow

Dostupnost

Autumn Gold Autumn Gold (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Mustard Yellow Mustard Yellow (1 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno

Popis

360° otočný mechanismus umožňuje snadnou změnu pozice autosedačky (po či proti směru jízdy) a zároveň poskytuje možnost natočit autosedačku směrem ke dveřím vozidla, do pozice pro snadný nástup. Pro maximální úroveň pohodlí a extra ergonomii je autosedačka vybavena 12poziční, výškově nastavitelnou opěrkou hlavy a 5 pozicemi pro polohování celé autosedačky v pozici proti směru jízdy.

 • SIRONA Z i-SIZE PLUS (BEZ BÁZE)

  POZOR! SAMOSTATNĚ NEPOUŽITELNÉ!!! NUTNO ZAKOUPIT TAKÉ ZÁKLADNU BASE Z!
 • Potahové látky Plus získávají svůj jedinečný vzhled díky exkluzivní a odolné látce s keprovým efektem v provedení denim.
 • - UN R129/02
  - 45 - 105 cm
  - od narození až do cca 4 let

  Základní informace:
  - D 715 mm / Š 430 mm / V 670 mm

  - dostupné také se sponou SENSORSAFE

  Cestování po i proti směru jízdy s flexibilním pohodlím pro vaše rostoucí dítě
  Rodiče, kteří pro své děti chtějí maximální bezpečí, potřebují produkty, které zcela splňují všechna jejich očekávání. S autosedačkou CYBEX Sirona Z i-Size jsme nastavili nové standardy v oblasti ochrany při bočním a čelním nárazu a spojili je do produktu, který předčí všechny své předchůdce - dobré výsledky autosedačky v ADAC testu 05/2019 to jen potvrzují. 360° otočný mechanismus umožňuje snadnou změnu pozice autosedačky (po či proti směru jízdy) a zároveň poskytuje možnost natočit autosedačku směrem ke dveřím vozidla, do pozice pro snadný nástup. Pro maximální úroveň pohodlí a extra ergonomii je autosedačka vybavena 12poziční, výškově nastavitelnou opěrkou hlavy a 5 pozicemi pro polohování celé autosedačky v pozici proti směru jízdy.

  Hlavní vlastnosti:

  - Modulární systém:
   Zůstaňte flexibilní - v rámci modulárního systému Z-Line lze autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadit na základnu Base Z a zajistit tak dítěti dlouhodobě bezpečné cestování.

  - 360° otočný mechanismus:
   Umožňuje nastavit autosedačku do pohodlné pozice pro snadný nástup a výstup, která snižuje namáhání zad rodičů a usnadňuje nastavení autosedačky do pozice po či proti směru jízdy.

  - Autosedačka v pozici proti směru jízdy:
   V porovnání s autosedačkami v pozici po směru jízdy snižuje riziko zranění při čelním nárazu o více než 80 %. Testy ukazují, že u autosedačky v pozici proti směru jízdy je síla při čelním nárazu rovnoměrně rozložena přes velkou plochu. CYBEX doporučuje převážet děti v pozici proti směru jízdy až do 105 cm výšky, cca 4 let.

  - Integrovaný L.S.P. systém: 
  Nabízí více bezpečí při bočním nárazu. V kombinaci s energii absorbující skořepinou snižuje sílu bočního nárazu o cca 25 %.

  Další vlastnosti:

  - Energy Reduction Technology (ER-Tech):
   V pozici po směru jízdy nabízí dítěti zvýšenou bezpečnost při čelním nárazu. Ve srovnání s ostatními systémy pětibodových pásů, "ER-Tech" snižuje zatížení krku dítěte při čelním nárazu o cca 20 %.

  - Driving Direction Control (D.D.C.):
   Zabraňuje nevhodnému otočení autosedačky do pozice po směru jízdy dříve, než je dítěti 16 měsíců a měří alespoň 76 cm.

  - Výškově nastavitelná opěrka hlavy:
   Nabízí 12 pozic pro přizpůsobení dle velikosti rostoucího dítěte.

  - Polohování a otáčení jednou rukou:
   Usnadňuje nastavení autosedačky. Pro klidný spánek a pohodlné cestování nabízí autosedačka Sirona Z i-Size 3 pozice po směru jízdy a 5 pozic v protisměru jízdy.

  - 5bodový systém pásů:
   Pro snadné zabezpečení dítěte v autosedačce.

  - Energii absorbující skořepina:
   Absorbuje síly nárazu a chrání dítě.

  - Odrazová deska: Zvýšená ochrana při nárazu zezadu.

  - Držáky pásů:
   Pro snadné vyndavání dítěte z autosedačky.

  Příslušenství:
  - Letní potah
  - ISOFIX naváděcí plasty
  - Držák nápojů

  Kompatibilita vozidla
  Je toto správná autosedačka pro mé vozidlo?

  → ZJISTIT ZDE ←

Cybex Značka: Cybex
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.