Cybex - Cybex Sirona Z i-Size 2021

Cybex Sirona Z i-Size 2021
od 8 390 Kč

Varianty

Autumn Gold

Autumn Gold

Deep Black

Deep Black

Soho Grey

Soho Grey

Dostupnost

Autumn Gold Autumn Gold 8 390 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Deep Black Deep Black 8 390 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné
Soho Grey Soho Grey 8 390 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

CYBEX spolu s autosedačkou Sirona Z i-Size stanoví nové bezpečnostní standardy a splňuje jejich očekávání.
Sirona Z i-Size je nejnovější autosedačka Z Line s funkcí otáčení o 360 °. Inovativní otočný mechanismus umožňuje snadnou změnu polohy: dopředu a dozadu. Ergonomická poloha zajišťuje 12-polohových nastavení opěrky hlavy a 5 sklopných poloh.
Systém Sirona Z i-Size LSP zvyšuje bezpečnost v případě bočního nárazu. V kombinaci se skořápkou absorbující energii absorbuje síly generované bočním nárazem asi o 25%.
Technologie rozptylování energie v modelu Sirona Z i-Size zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte při čelním nárazu (v poloze obráceně). Ve srovnání s jinými ochrannými systémy je zatížení krku sníženo přibližně o 20%.
2 výškové nastavení výšky opěrky hlavy - ochrana, která roste s vaším dítětem.

Sedadlo můžete snadno nastavit do ideální polohy (5 pozic směrem dozadu; 3 polohy dopředu).Inovativní funkce otočení o 360 ° zajišťuje, že dítě lze snadno vložit a vyjmout z vozidla, a systém řízení směru jízdy (DDC) zabraňuje zneužití a instalaci dítěte na sedačce směřující dopředu před dosažením věku 16 let (od výšky 76 cm).
Snižuje riziko zranění při čelním nárazu přibližně o 80% ve srovnání s pozicí směřující dopředu. CYBEX doporučuje přepravovat děti v poloze dozadu od narození až do výšky 105 cm (přibližně 4 roky).
Snadná ochrana vašeho dítěte díky 5bodovému postroji

Magnetické západky usnadňují vyjmutí dítěte ze sedadla.

 

 

Cybex Značka: Cybex
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.