Cybex - Cybex Sirona Z i-Size 2021

Varianty

Autumn Gold

Autumn Gold

Deep Black

Deep Black

Soho Grey

Soho Grey

Dostupnost

Autumn Gold Autumn Gold (1 ks) ve skladu () (2 ks) volné (1 ks) vystaveno
Deep Black Deep Black (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Soho Grey Soho Grey (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné (1 ks) vystaveno

Popis

CYBEX spolu s autosedačkou Sirona Z i-Size stanoví nové bezpečnostní standardy a splňuje jejich očekávání.
Sirona Z i-Size je nejnovější autosedačka Z Line s funkcí otáčení o 360 °. Inovativní otočný mechanismus umožňuje snadnou změnu polohy: dopředu a dozadu. Ergonomická poloha zajišťuje 12-polohových nastavení opěrky hlavy a 5 sklopných poloh.
Systém Sirona Z i-Size LSP zvyšuje bezpečnost v případě bočního nárazu. V kombinaci se skořápkou absorbující energii absorbuje síly generované bočním nárazem asi o 25%.
Technologie rozptylování energie v modelu Sirona Z i-Size zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte při čelním nárazu (v poloze obráceně). Ve srovnání s jinými ochrannými systémy je zatížení krku sníženo přibližně o 20%.
2 výškové nastavení výšky opěrky hlavy - ochrana, která roste s vaším dítětem.

Sedadlo můžete snadno nastavit do ideální polohy (5 pozic směrem dozadu; 3 polohy dopředu).Inovativní funkce otočení o 360 ° zajišťuje, že dítě lze snadno vložit a vyjmout z vozidla, a systém řízení směru jízdy (DDC) zabraňuje zneužití a instalaci dítěte na sedačce směřující dopředu před dosažením věku 16 let (od výšky 76 cm).
Snižuje riziko zranění při čelním nárazu přibližně o 80% ve srovnání s pozicí směřující dopředu. CYBEX doporučuje přepravovat děti v poloze dozadu od narození až do výšky 105 cm (přibližně 4 roky).
Snadná ochrana vašeho dítěte díky 5bodovému postroji

Magnetické západky usnadňují vyjmutí dítěte ze sedadla.

Cybex Značka: Cybex
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.