Cybex - Cybex Pallas S-Fix 2021

Cybex Pallas S-Fix 2021
od 7 990 Kč

Varianty

Autumn Gold

Autumn Gold

Classic Beige

Classic Beige

Deep Black

Deep Black

Granite Black

Granite Black

Magnolia Pink

Magnolia Pink

Navy Blue

Navy Blue

River Blue

River Blue

Soho Grey

Soho Grey

Dostupnost

Autumn Gold Autumn Gold 7 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Classic Beige Classic Beige 7 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Deep Black Deep Black 7 990 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Granite Black Granite Black 7 990 Kč (1 ks) ve skladu () (1 ks) volné
Magnolia Pink Magnolia Pink 7 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Navy Blue Navy Blue 7 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
River Blue River Blue 7 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Soho Grey Soho Grey 7 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

Autosedačka 2v1 s ISOFIXem. Pallas S-Fix je určena pro děti od 9 do 36 kg. Rostoucí sedadlo s polohováním do 18 kg. Rozšířená boční ochrana. Vítěz testu Stiftung Warentest 11/2018.
Pallas S-Fix je vylepšenou verzí modelu M-Fix. Má upravenou vnitřní ergonomii sedadla i pultíku - pod pultíkem je více místa na nožičky a zádová opěrka poskytuje více místa na šířku. Proto se do nového modelu lépe vejde i dítě širší v ramenou. Nový chytrý mechanismus vysouvání boční ochrany byl zkonstruován tak, aby boční ochrana v základní pozici nevyčnívala ze skořepiny a díky tomu model S-Fix zabírá méně místa v autě něž model M-Fix.

  • VLASTNOSTI
  • UN R44/04
  •  
  • SKUPINA
  • Sk. 1/2/3
  • VÁHA
  • 9 - 36 kg
  • VĚK
  • od cca 9 měsíců až do 12 let

Optimalizovaný bezpečnostní pult autosedačky Pallas S-Fix prošel celkovým vylepšením funkčnosti při autonehodě a snižuje riziko vážných zranění krku bez omezování dítěte. Snadné ovládání zajišťuje možnost nastavení pouze jednou rukou. Síla čelního nárazu je přenášena přes velkou plochu bezpečnostního pultu a pohlcována jeho energii absorbujícími materiály. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a napomáhá výrazně snížit sílu nárazu při autonehodě. Dítěti nehrozí zranění od systému pásů a zároveň je poskytována ochrana jeho hlavě, krku, ramenům a vnitřním orgánům. Nově navržený, jednou rukou nastavitelný, bezpečnostní pult (patentováno) se pro co nejvyšší pohodlí dítěte přizpůsobí jeho tělu, nabízí svobodu pohybu pro horní část těla a v porovnání s běžných 5bodovým systémem pásů poskytuje maximální bezpečí především při čelním nárazu.
Naklápěcí opěrka hlavy zabraňuje přepadávání hlavy dítěte dopředu během spánku. Zajišťuje tak, že se hlava dítěte neustále nachází v bezpečné zóně autosedačky, což je důležité především při bočním nárazu.
Prodloužitelný na straně dveří vozidla. L.S.P. Systém autosedačky Pallas S-Fix nabízí zvýšenou bezpečnost při nárazu z boku. V porovnání s totožnou autosedačkou se zasunutým L.S.P. Systémem je síla bočního nárazu nižší až o 25 %.
Pro klidné cestování. Důmyslné polohování jednou rukou umožňuje snadné nastavení autosedačky Pallas S-Fix do spací pozice (skupina 1).
Flexibilní struktura materiálu absorbuje sílu nárazu.
Pallas S-Fix jsou 2 autosedačky v 1. Je nastavitelná dle velikosti vašeho dítěte a lze ji používat od 9 měsíců až do 12 let. Ve skupině 1 se o bezpečnost mimo jiné stará bezpečnostní pult, který se podobá nafouknutému airbagu a při nehodě chrání dítě před zraněním krku, aniž by jej omezoval. Pro děti od cca 3 let lze Pallas S-Fix snadno přeměnit na autosedačku skupiny 2/3 z řady Solution.

Poskytuje dítěti pohodlnou teplotu pro sezení i během horkých dní.

12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy pro zajištění pohodlné ochrany dle výšky vašeho dítěte.

Extra široký a hluboký sedák pro pohodlné cestování.

Cybex Značka: Cybex
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.