Cybex - Cybex Cloud Z i-Size 2021

Cybex Cloud Z i-Size 2021
od 7 590 Kč

Varianty

Autumn Gold

Autumn Gold

Deep Black

Deep Black

Soho Grey

Soho Grey

Dostupnost

Autumn Gold Autumn Gold 7 590 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Deep Black Deep Black 7 590 Kč (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (1 ks) vystaveno
Soho Grey Soho Grey 7 590 Kč (1 ks) ve skladu () (5 ks) volné (2 ks) vystaveno

Popis

 • CLOUD Z i-SIZE
  UN R129/02, 45 - 87 cm, od narození až do cca 18 měsíců
 •  
 • PRVOTŘÍDNÍ POHODLÍ PRO DĚTI, SNADNÁ OBSLUHA PRO RODIČE
 • V rámci modulárního systému Z-Line lze autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadit na základnu Base Z a zajistit tak bezpečné cestování pro děti od narození až do 105 cm (cca 4 roky). Díky inovativnímu otočnému mechanismu základy Base Z je možné otáčet autosedačku Cloud Z i-Size z pozice proti směru jízdy do pozice pro snadný nástup a výstup. Autosedačka je dále vybavena odnímatelnou novorozeneckou vložkou, která snižuje riziko nebezpečného přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku. Po nasazení autosedačky na kočár je možné nastavit ergonomickou pozici zcela vleže.
 • Bezpečnost je v CYBEXu hlavní prioritou. Flexibilní materiály autosedačky Cloud Z i-Size absorbují síly nárazu a pomáhají s ochranou dítěte. Při bočním nárazu se kombinace energie absorbující skořepiny a systému L.S.P. postará o zvýšenou bezpečnost a redukci sil nárazu až o cca 25 %. Bezpečnostní výbavu dále doplňují extra široké Y-pásy s měkkým polstrováním a výškově nastavitelná opěrka hlavy. Díky těmto funkcím je zajištěné dokonalé pohodlí během jízdy a vysoká úroveň bezpečnosti při nehodě. Bezpečnost a inovace se snoubí s hladkým designem: Cloud Z i-Size lze pomocí adaptérů snadno připevnit na kočárky CYBEX, gb a jiné vybrané modely od ostatních výrobců a vytvořit tak praktický cestovní systém.
 • - součást modulárního systému Z-Line
  - otočný mechanismus pro snazší obsluhu
  - ergonomická pozice zcela vleže
  - L.S.P. systém
  - 11poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy
  - odnímatelná novorozenecká vložka
  - integrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška
  - možnost použití v rámci tzv. cestovního systému
  - energii absorbující materiály
 • MODULÁRNÍ SYSTÉM
  Zůstaňte flexibilní - v rámci modulárního systému Z-Line lze na základnu Base Z nasadit autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.
 • OTOČNÝ MECHANISMUS
  Poskytuje pohodlné ukládání a vyndavání dítěte z autosedačky bez přílišného namáhání zad rodiče. Navíc usnadňuje změnu mezi pozicemi autosedačky.
 • ERGONOMICKÁ POZICE ZCELA VLEŽE
  Pro větší pohodlí v autosedačce mimo vozidlo. Vnitřní sklon lze nastavit pouze jednou rukou bez nutnoti vyndavat dítě z autosedačky.
 • L.S.P. SYSTÉM
  Nabízí zvýšenou bezpečnost při bočním nárazu. V kombinaci s energii absorbující skořepinou snižuje sílu bočního nárazu až o cca 25 %.
 • VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY
  Pro přizpůsobení autosedačky vašemu rostoucímu dítěti můžete nastavit jednu z 11 možných pozic. Pomocí integrovaného vedení pásů lze nastavení opěrky hlavy provést snadno během pár sekund.
 • ODNÍMATELNÁ NOVOROZENECKÁ VLOŽKA
  Díky novorozenecké vložce mohou děti v autosedačce ležet v pozici téměř zcela vleže. Ta pomáhá předcházet nebezpečnému přepadávání hlavy dítěte dopředu během spánku, které může vést k dýchacím problémům. Pro poskytnutí více prostoru starším dětem by měla být vložka vyjmuta, jakmile je dítě vyšší než 60 cm.
 • INTEGROVANÁ XXL SLUNEČNÍ STŘÍŠKA
  Pro prémiovou ochranu před větrem a sluncem s UPF50+.
 • CESTOVNÍ SYSTÉM
  Autosedačku lze pomocí adaptérů snadno připevnit na kočárky CYBEX, gb a jiné vybrané modely od ostatních výrobců a vytvořit tak praktický cestovní systém.
 • ENERGII ABSORBUJÍCÍ SKOŘEPINA
  Bezpečnost je hlavní prioritu u všech autosedaček CYBEX a gb. Flexibilní struktura materiálu absorbuje síly nárazu a napomáhá ji odvádět pryč od dítěte.
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ K DOKOUPENÍ
  Letní potah
  Základna Base Z
  Fusak
  Moskytiéra
  Pláštěnka
  Naváděcí plasty ISOFIX
 • délka / šířka / výška: 670, 440, 380-600 mm
  váha: 4,8 kg
  UN R129/02, 45 - 87 cm

Cybex Značka: Cybex
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.