Cybex - Cybex Cloud Z i-Size 2021

Cybex Cloud Z i-Size 2021
7 090 Kč

Varianty

Autumn Gold

Autumn Gold

Deep Black

Deep Black

Nautical Blue

Nautical Blue

River Blue

River Blue

Soho Grey

Soho Grey

Dostupnost

Autumn Gold Autumn Gold (1 ks) ve skladu () (2 ks) volné (1 ks) vystaveno
Deep Black Deep Black (1 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Nautical Blue Nautical Blue (1 ks) ve skladu () (3 ks) volné (2 ks) vystaveno
River Blue River Blue (1 ks) ve skladu () (2 ks) volné (1 ks) vystaveno
Soho Grey Soho Grey (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno

Popis

 • CLOUD Z i-SIZE
  UN R129/02, 45 - 87 cm, od narození až do cca 18 měsíců
 •  
 • PRVOTŘÍDNÍ POHODLÍ PRO DĚTI, SNADNÁ OBSLUHA PRO RODIČE
 • V rámci modulárního systému Z-Line lze autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadit na základnu Base Z a zajistit tak bezpečné cestování pro děti od narození až do 105 cm (cca 4 roky). Díky inovativnímu otočnému mechanismu základy Base Z je možné otáčet autosedačku Cloud Z i-Size z pozice proti směru jízdy do pozice pro snadný nástup a výstup. Autosedačka je dále vybavena odnímatelnou novorozeneckou vložkou, která snižuje riziko nebezpečného přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku. Po nasazení autosedačky na kočár je možné nastavit ergonomickou pozici zcela vleže.
 • Bezpečnost je v CYBEXu hlavní prioritou. Flexibilní materiály autosedačky Cloud Z i-Size absorbují síly nárazu a pomáhají s ochranou dítěte. Při bočním nárazu se kombinace energie absorbující skořepiny a systému L.S.P. postará o zvýšenou bezpečnost a redukci sil nárazu až o cca 25 %. Bezpečnostní výbavu dále doplňují extra široké Y-pásy s měkkým polstrováním a výškově nastavitelná opěrka hlavy. Díky těmto funkcím je zajištěné dokonalé pohodlí během jízdy a vysoká úroveň bezpečnosti při nehodě. Bezpečnost a inovace se snoubí s hladkým designem: Cloud Z i-Size lze pomocí adaptérů snadno připevnit na kočárky CYBEX, gb a jiné vybrané modely od ostatních výrobců a vytvořit tak praktický cestovní systém.
 • - součást modulárního systému Z-Line
  - otočný mechanismus pro snazší obsluhu
  - ergonomická pozice zcela vleže
  - L.S.P. systém
  - 11poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy
  - odnímatelná novorozenecká vložka
  - integrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška
  - možnost použití v rámci tzv. cestovního systému
  - energii absorbující materiály
 • MODULÁRNÍ SYSTÉM
  Zůstaňte flexibilní - v rámci modulárního systému Z-Line lze na základnu Base Z nasadit autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.
 • OTOČNÝ MECHANISMUS
  Poskytuje pohodlné ukládání a vyndavání dítěte z autosedačky bez přílišného namáhání zad rodiče. Navíc usnadňuje změnu mezi pozicemi autosedačky.
 • ERGONOMICKÁ POZICE ZCELA VLEŽE
  Pro větší pohodlí v autosedačce mimo vozidlo. Vnitřní sklon lze nastavit pouze jednou rukou bez nutnoti vyndavat dítě z autosedačky.
 • L.S.P. SYSTÉM
  Nabízí zvýšenou bezpečnost při bočním nárazu. V kombinaci s energii absorbující skořepinou snižuje sílu bočního nárazu až o cca 25 %.
 • VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY
  Pro přizpůsobení autosedačky vašemu rostoucímu dítěti můžete nastavit jednu z 11 možných pozic. Pomocí integrovaného vedení pásů lze nastavení opěrky hlavy provést snadno během pár sekund.
 • ODNÍMATELNÁ NOVOROZENECKÁ VLOŽKA
  Díky novorozenecké vložce mohou děti v autosedačce ležet v pozici téměř zcela vleže. Ta pomáhá předcházet nebezpečnému přepadávání hlavy dítěte dopředu během spánku, které může vést k dýchacím problémům. Pro poskytnutí více prostoru starším dětem by měla být vložka vyjmuta, jakmile je dítě vyšší než 60 cm.
 • INTEGROVANÁ XXL SLUNEČNÍ STŘÍŠKA
  Pro prémiovou ochranu před větrem a sluncem s UPF50+.
 • CESTOVNÍ SYSTÉM
  Autosedačku lze pomocí adaptérů snadno připevnit na kočárky CYBEX, gb a jiné vybrané modely od ostatních výrobců a vytvořit tak praktický cestovní systém.
 • ENERGII ABSORBUJÍCÍ SKOŘEPINA
  Bezpečnost je hlavní prioritu u všech autosedaček CYBEX a gb. Flexibilní struktura materiálu absorbuje síly nárazu a napomáhá ji odvádět pryč od dítěte.
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ K DOKOUPENÍ
  Letní potah
  Základna Base Z
  Fusak
  Moskytiéra
  Pláštěnka
  Naváděcí plasty ISOFIX
 • délka / šířka / výška: 670, 440, 380-600 mm
  váha: 4,8 kg
  UN R129/02, 45 - 87 cm

Cybex Značka: Cybex
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.