Chuckit! - Chuckit! Chuckit! Přetahovadlo s míčky Crunch Ball

Dostupnost

1 týden

Popis

Odolná hračka pro psy na přetahování i aport. Lano se dvěma křupavýma Crunch Ball míčky prověří vytrvalost vašeho psa i vás samotných a upevní vzájemné pouto.

Přetahování je oblíbená zábava, která upevňuje pouto mezi psem a jeho páníčkem a zároveň podporuje jeho přirozenou hravost. Společná hra na přetahovanou spolehlivě unaví i divočejší psy, pomůže uvolnit přebytečnou energii a prověří jejich vytrvalost a reflexy. Na obou stranách lana jsou dva gumové Chrunch ball míčky s křupavým vnitřkem o průměru 6,5 cm. Krom přetahování může sloužit jako vrhací hračka k aportu. Ideální pro aktivní hru vevnitř i venku. Míčky lze koupit i samostatně jako Chuckit! Super Crunch Ball. Vyrobeno z nezávadného TPR materiálu. Při hře na svého pejska vždy dohlížejte. V případě poškození produktu nebo jeho části jej psovi odeberte.

Značka: Chuckit!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.