Chicco - Chicco Šidítko Physio Light silikonové děvče - proužek/hvězdy 2 ks, 6-16 m+

Chicco Šidítko Physio Light silikonové děvče - proužek/hvězdy 2 ks, 6-16 m+
159 Kč

Dostupnost

(0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno

Popis

Šidítko rady Physio Form představuje aktivní ortodontické uklidňující šidítko. Svým jedinečným tvarem přirozeně podporuje fyziologické dýchání dítěte. Exkluzivní tvar jeho špičky pomáhá najít správné místo pro jazyk a tak ponechává dýchací cesty přirozeně otevřené.

Vlastnosti:

- drážka a zaoblený tvar podporují přirozenou pozici jazyka v ústech a jeho naturální pohyby
- tvar šidítka rovnoměrně rozděluje tlak jazyka na podnebí, čim zabezpečuje jeho přirozený a správný vývoj během růstu dítěte, a to i díky 3 různým velikostem (2-6 m, 6-16 m, 16-36 m)
- extrémně měkká zúžená pata šidítka umožňuje dítěti jednodušší zavřít ústa a redukuje tak riziko nerovnoměrných zubních oblouků
- šidítko je vyrobeno z jemného hygienického silikonu pro více pohodlí při sání.

<iframe width="470" height="260" src="https://www.youtube.com/embed/vqzPw0HpjXA" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

  • Výška (cm): 11,00
  • Šířka (cm): 5,00
  • Hloubka (cm): 14,00

Chicco Značka: Chicco
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.