Canpol babies - Canpol babies Řetízek na dudlík I LOVE MUMMY

Canpol babies Řetízek na dudlík I LOVE MUMMY
od 77 Kč

Varianty

růžová

růžová

zelená

zelená

Dostupnost

růžová růžová 77 Kč (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno
zelená zelená 77 Kč (0 ks) ve skladu () (4 ks) volné (4 ks) vystaveno

Popis

 • Zaoblené okraje zajistí, aby se vaše děťátko nezranilo.MODERNÍ DESIGN, který lze kombinovat s různými kolekcemi dudlíků.

 • Návod k obsluze: 
  Udržujte v čistotě. Před prvním použitím a dále příležitostně umyjte řetízek v teplé vodě a opláchněte. Nevyvařujte. Uchovávejte na čistém místě. Řetízek připevňujte pouze na oděv dítěte. 

  Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! 
  Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Nikdy řetízek neprodlužujte. Nikdy nepřipínejte řetízek na stužky, krajky, šňůrky nebo volné části oděvu. Dítě by se mohlo udusit. Řetízek nepoužívejte pokud se dítě nachází v postýlce/kolébce nebo pokud není pod dohledem dospělé osoby. Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Informace o výrobku uchovejte pro případné pozdější použití. Číslo série je uvedeno na obalu. 

  Řetízek na šidítko odpovídá požadavkům: 
  Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků,
  EN 12586 Výrobky pro péči o dítě - Držáky šidítek - Bezpečnostní požadavky a zkušební metody. 

Canpol babies Značka: Canpol babies
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.