BRITAX RÖMER - BRITAX RÖMER Cyklosedačka Jockey Relax

BRITAX RÖMER Cyklosedačka Jockey Relax
od 2 990 Kč

Varianty

Blue / Red

Blue / Red

Dostupnost

Blue / Red Blue / Red 2 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

JOCKEY RELAX je propojení té nejpokročilejší bezpečnostní technologie a naprostého pohodlí. Aby dítě bylo šťastné, rodič bezstarostný a mohli tak spolu pocítit vítr ve vlasech.

9 měsíců - 5 let | 9 - 22 kg

Jednoduché používání

JOCKEY RELAX je kompatibilní s mnoha druhy kol a snadno se instaluje za jezdcem. Cyklosedačka je navržena tak, aby umožnila snadné nastavení jednou rukou, zatímco druhou můžete přidržet kolo. Poskytovány jsou i vložky držáku pro rámy s různými průměry, což zajišťuje kompatibilitu cyklosedačky s většinou kol.

Bezpečnost především

JOCKEY RELAX je vybavena řadou bezpečnostních prvků, jako například extra velkými kryty na paprsky kola, díky nimž jsou nožky vašeho dítěte chráněny před uvíznutím v kole. A nožními popruhy, které udržují nožičky vašeho dítěte v nožních opěrkách, kde jsou v bezpečí. O zádržném systému, který se snadno nastaví jednou rukou a udrží vaše dítě bezpečně připoutané, ani nemluvě.

Pohodlí pro zábavné výlety

Od naklápěcího opěradla s nastavováním jednou rukou po robustní ocelový držák, který tlumí vibrace na silnici, je JOCKEY RELAX navržena tak, aby zajistila nejen zábavné, ale i pohodlné cestování. Potřebám vašeho rostoucího dítěte se přízpůsobí I vícepoziční opěrka hlavy a nohou.

BRITAX RÖMER Značka: BRITAX RÖMER
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.