BRITAX RÖMER - BRITAX RÖMER Baby-Safe² i-Size 2020

BRITAX RÖMER Baby-Safe² i-Size 2020
od 5 390 Kč

Varianty

Blue Marble

Blue Marble

Burgundy Red

Burgundy Red

Cosmos Black

Cosmos Black

Moonlight Blue

Moonlight Blue

Nordic Grey

Nordic Grey

Storm Grey

Storm Grey

Dostupnost

Blue Marble Blue Marble 5 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Burgundy Red Burgundy Red 5 390 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Cosmos Black Cosmos Black 5 390 Kč (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno
Moonlight Blue Moonlight Blue 5 390 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Nordic Grey Nordic Grey 6 890 Kč (1 ks) ve skladu () (2 ks) volné (1 ks) vystaveno
Storm Grey Storm Grey 5 390 Kč (1 ks) ve skladu () (4 ks) volné (3 ks) vystaveno

Popis

BABY-SAFE2 i-SIZE je tou pravou, útulnou autosedačkou pro novorozence a děti do 15 měsíců nebo 83 cm výšky. Je totiž nejen pohodlná, ale hlavně bezpečná – splňuje novou normu ECE R129 (i-Size) platnou pro autosedačky.

Nedílnou součástí BABY-SAFE2 i-SIZE je vložka pro novorozence, která děťátku zajistí dodatečnou ochranu. To znamená, že v případě nárazu pohltí vzniklou kinetickou energii. Jak dítě roste, novorozenecká vložka se dá vyjmout a hlavová opěrka přizpůsobit tak, aby dítěti opět poskytla dostatek prostoru a pohodlí.

Patentovaná technologie polohy vleže přináší bezpečné řešení
Víme, že když s novorozencem cestujete autem, je pro vás náročné dopřát mu jinou pozici než vleže. Jeho svaly ještě nejsou plně vyvinuté a tato pozice je pro něj nejlepší. Avšak při cestách autem je poloha víc vsedě bezpečnější pro případ nárazu. Britax Römer proto našla řešení. Její autosedačka BABY-SAFE2 i-SIZE je vybavena patentovanou technologií, která umožní nastavit děťátku polohu vleže přizpůsobením hlavové opěrky. V některých typech vozidel zajistíte dítěti lepší polohu vleže použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE.

Klid v duši během prvních cest s vaším dítětem
Děti, zejména pak novorozenci, jsou nejzranitelnější cestující, proto vyžadují zvýšenou ochranu proti úplně každému nárazu. Britax Römer se proto soustředí na vývoj, zkoušení, zdokonalování a výrobu dětských autosedaček, které splňují i ty nejnáročnější možné standardy, a jejich zkoušky převyšují nároky na novou normu týkající se bezpečnosti dětí (ECE R129). Koupíte-li BABY-SAFE2 i-SIZE, kupujete si zároveň i jejich precizní výzkum a záruku bezpečnosti. Což vám během cestování s dítětem dodá naprostý klid a neocenitelný pocit bezpečí.

Parametr Popis
isofix nemá / lze dokoupit
BRITAX RÖMER Značka: BRITAX RÖMER
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.