BRITAX RÖMER - BRITAX RÖMER Baby-Safe 2 i-Size 2021

BRITAX RÖMER Baby-Safe 2 i-Size 2021
od 5 390 Kč

Varianty

Cool Flow - Black

Cool Flow - Black

Cool Flow - Silver

Cool Flow - Silver

Cosmos Black

Cosmos Black

Moonlight Blue

Moonlight Blue

Nordic Grey

Nordic Grey

Storm Grey

Storm Grey

Dostupnost

Cool Flow - Black Cool Flow - Black 5 990 Kč (1 ks) ve skladu () (1 ks) volné
Cool Flow - Silver Cool Flow - Silver 5 390 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Cosmos Black Cosmos Black 5 390 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Moonlight Blue Moonlight Blue 5 390 Kč (1 ks) ve skladu () (2 ks) volné (1 ks) vystaveno
Nordic Grey Nordic Grey 6 890 Kč (1 ks) ve skladu () (2 ks) volné (1 ks) vystaveno
Storm Grey Storm Grey 5 390 Kč (0 ks) ve skladu () (4 ks) volné (4 ks) vystaveno

Popis

BABY-SAFE2 i-SIZE je tou pravou, útulnou autosedačkou pro novorozence a děti do 15 měsíců nebo 83 cm výšky. Je totiž nejen pohodlná, ale hlavně bezpečná – splňuje novou normu ECE R129 (i-Size) platnou pro autosedačky.

Nedílnou součástí BABY-SAFE2 i-SIZE je vložka pro novorozence, která děťátku zajistí dodatečnou ochranu. To znamená, že v případě nárazu pohltí vzniklou kinetickou energii. Jak dítě roste, novorozenecká vložka se dá vyjmout a hlavová opěrka přizpůsobit tak, aby dítěti opět poskytla dostatek prostoru a pohodlí.

Patentovaná technologie polohy vleže přináší bezpečné řešení
Víme, že když s novorozencem cestujete autem, je pro vás náročné dopřát mu jinou pozici než vleže. Jeho svaly ještě nejsou plně vyvinuté a tato pozice je pro něj nejlepší. Avšak při cestách autem je poloha víc vsedě bezpečnější pro případ nárazu. Britax Römer proto našla řešení. Její autosedačka BABY-SAFE2 i-SIZE je vybavena patentovanou technologií, která umožní nastavit děťátku polohu vleže přizpůsobením hlavové opěrky. V některých typech vozidel zajistíte dítěti lepší polohu vleže použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE.

Klid v duši během prvních cest s vaším dítětem
Děti, zejména pak novorozenci, jsou nejzranitelnější cestující, proto vyžadují zvýšenou ochranu proti úplně každému nárazu. Britax Römer se proto soustředí na vývoj, zkoušení, zdokonalování a výrobu dětských autosedaček, které splňují i ty nejnáročnější možné standardy, a jejich zkoušky převyšují nároky na novou normu týkající se bezpečnosti dětí (ECE R129). Koupíte-li BABY-SAFE2 i-SIZE, kupujete si zároveň i jejich precizní výzkum a záruku bezpečnosti. Což vám během cestování s dítětem dodá naprostý klid a neocenitelný pocit bezpečí.

Parametr Popis
isofix nemá / lze dokoupit
BRITAX RÖMER Značka: BRITAX RÖMER
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.