BRITAX RÖMER - BRITAX RÖMER Kidfix 2 S 2020

BRITAX RÖMER Kidfix 2 S 2020
od 5 690 Kč

Varianty

Blue Marble

Blue Marble

Cosmos Black

Cosmos Black

Fire Red

Fire Red

Graphite Marble

Graphite Marble

Grey Marble

Grey Marble

Moonlight Blue

Moonlight Blue

Storm Grey

Storm Grey

Wine Rose

Wine Rose

Dostupnost

Blue Marble Blue Marble 6 490 Kč (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno
Cosmos Black Cosmos Black 5 690 Kč (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno
Fire Red Fire Red 5 690 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Graphite Marble Graphite Marble 6 490 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Grey Marble Grey Marble 6 490 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Moonlight Blue Moonlight Blue 5 690 Kč (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (1 ks) vystaveno
Storm Grey Storm Grey 5 690 Kč (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (1 ks) vystaveno
Wine Rose Wine Rose 5 690 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno

Popis

V naší oceňované řadě KIDFIX přibyl nový sofistikovaný produkt – dětská sedačka KIDFIX2 S 2 v 1 pro děti od cca 3 a půl roku do 12 let. Díky opěradlu ve tvaru V s nastavitelnou technologií SICT nabízí tato sedačka nejen více místa pro vaše dítě, ale také vynikající ochranu proti nárazu. Doporučujeme používat vysoké opěradlo co možná nejdéle. Když vaše dítě doroste do výšky 135 cm, můžete u sedačky KIDFIX2 S vysoké opěradlo odstranit a nadále používat samostatný sedák. Pomocí systému SecureGuard a pásové spony je zajištěno optimální nastavení polohy bezpečnostního pásu, jako při použití vysokého opěradla.

Stálé pohodlí na cestách

Stálé pohodlí – sedačka KIDFIX2 S roste spolu s vaším dítětem od cca 3 a půl roku do 12 let. Díky opěradlu ve tvaru V nabízí tato sedačka pohodlnou polohu pro malé dítě i spoustu místa v oblasti ramen, když dítě vyroste. Automaticky se přizpůsobí, když upravíte výšku opěrky hlavy. Kromě toho můžete opěradlo odstranit, když vaše dítě přesáhne výšku 135 cm. Díky tomu bude na vašich cestách zajištěno pohodlí a flexibilita.

Bezpečnost především

Stálé bezpečí na cestách: Vysoké opěradlo sedačky KIDFIX2 S má měkké polstrované bočnice a vynikající ochranu proti bočnímu nárazu díky nastavitelné technologii SICT. Díky tomu je vždy zajištěna maximální ochrana dítěte v případě bočního nárazu. Kromě toho systém SecureGuard zajišťuje optimální polohu břišního pásu na pánevní kosti, čímž se snižuje riziko zranění dítěte v břišní oblasti. Dále je zde pásová spona, která zajišťuje správnou polohu diagonálního pásu přes rameno vašeho dítěte, když se sedačka použije bez opěradla. Díky tomu se budete moci v klidu věnovat řízení.

Made in Germany

Všechny dětské sedačky KIDFIX jsou kompletně navrženy, vyvinuty a vyrobeny v Německu. Díky tomu můžeme provádět celou řadu zkoušek v našich vlastních zařízeních pro provádění crash testů a zajistit tak nejvyšší kvalitu. Kromě našich interních zkoušek jsou sedačky řady KIDFIX také důkladně testovány v EuroNCAP. To znamená, že jsou pravidelně podrobovány testům v posledních modelech automobilů s nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi, a to s opěradlem i bez něj, vždy s těmi nejlepšími výsledky. Ve společnosti Britax Römer pečlivě sledujeme poslední trendy v automobilovém průmyslu, abychom mohli vhodným způsobem upravit naše výrobky a učinit je ještě bezpečnějšími.

Rozměry (V x Š x H)

  • 67 – 85 x 54 x 39 cm

Váha výrobku

  • 7,2 kg

 


  • Rok: 2020
Parametr Popis
isofix je součástí autosedačky
BRITAX RÖMER Značka: BRITAX RÖMER
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.