ANEX - Anex Air-Z Doodle speciální edice 2023

Dostupnost

2 týdny

Popis

Smiley® je víc než jen značka: připomínají jim, jak silný může být úsměv, se zakládající mantrou „věnujte čas úsměvu“. Vyrostli a stali se jednou z nejlepších -známých ikon v grafickém designu jako jedna ze 100 nejlepších světových licencí s více než 400 partnery po celém světě.

V Anexu je naším posláním učinit rodičovství skvělým. Jde o nalezení času na zábavu s dítětem a prioritizaci šťastných vzpomínek. Proto se Smiley® a Anex tak dokonale doplňují.

Naše návrhy kočárků často sledují minimalistický přístup, ale chtěli jsme se dostat ze stínu a přijít s něčím živým a kreativním. 50. výročí Smiley® se stalo perfektní příležitostí. Po objevení úžasných SmilyWorld® StyleGuides se zamilujeme do toho, který navrhl Graffiti umělec André Saraiva. Zjistili jsme, že tyto jedinečné barvy a ikony Smileyworld® jsou perfektní příležitostí k zasílání pozitivní poselství rodičům po celém světě, když představujete vzrušující nový kočárek - Doodle Air -Z.

Anex Air-Z je kombinací pro každou příležitost. Otočné sedadlo lze snadno přepnout do ležící polohy bez dalších nástrojů nebo příslušenství. Jednoduše řečeno, Anex Air-Z může růst s vaším dítětem. Je ideální pro všechny možné scénáře z dětství.
Air-Z se perfektně hodí ke všem příběhům, které vznikají na cestách, výletech a dovolených. Air-Z je cestovní bugina („golfky“ chcete-li), ve které ale můžete svézt miminko už od narození.

Technické specifikace

X-LockX-Lock

Kočárek je vybaven systémem automatické ochrany před náhodným sklopením rámu.

Ochrana látkyOchrana látky

Inovativní vodoodpudivá úprava zabraňuje průniku kapek vody do tkaniny a technologie UV 50+ blokuje 98% slunečních paprsků.

Comfy stopComfy stop

Ergonomický brzdový systém vhodný pro obuv se aktivuje a deaktivuje pouhým stisknutím pedálu.

Odnímatelný nárazníkOdnímatelný nárazník

Systém usnadňuje připevnění / odpojení nárazníku jednou rukou.

LeanairLeanair

Opěradlo sedadla je možné zcela přeměnit na otevřené větrání. Velká střecha chrání před přímým slunečním zářením a větrání poskytuje přístup na čerstvý vzduch.

Switch modeSwitch mode

Sedadlo lze snadno přepnout do ležící polohy tváří k rodičům. Vhodné od narození až do 22 kg.

Travel sizeTravel size

Díky své hmotnosti 6 kg a kompaktním rozměrům ho můžete vzít s sebou na všechny druhy výletů.

Naše kočárky jsou testovány a certifikovány podle evropských norem. Splňují požadavky na bezpečnost, stabilitu a trvanlivost, což dokazují mnohé mezinárodní ocenění. Air-Z vyhovuje nové normě EN1888:2018-1&2 a je určen pro děti s hmotností do 22 kg (do 4 let).

 

Maximální zatížení koše do 5 kg
Materiál rámu hliník

Otočení kola přední otočná, uzamykatelná
Materiál kola EVA/pěnová guma
 rozměry kol: přední - 12,8 cm / zadní 15,1 cm

Materiál/vlastnosti látky textil - UPF 50+ - voděodolný

Hmotnost kočárku 6 kg
Maximální hmotnost dítěte v kočárku do 22 kg
Délka opěradla 48 cm
Šířka opěradla 33cm
Rozměry lůžka do kočárku 34-84 cm
Rozměry kočárku ve složeném stavu 25 cm - 46 cm - 58 cm
Rozměry kočárku— - 46 cm - 84 cm - 103 cm

ANEX Značka: ANEX