AKINU - Akinu Vrhač s míčkem pro psy velký

Akinu Vrhač s míčkem pro psy velký
129 Kč

Dostupnost

2 týdny

Popis

Vrhač pro psy o celkové délce 65cm.

Skvělá pomůcka pro venkovní cvičení Vaše miláčky. Psi milují míčky a nejvíce, pokud jim je aportujete. Vrhač je skvělý pomocník pro aport. Nemusíte brát do rukou oslintané míče a nemusíte se pro ně shýbat až k zemi.

Navíc díky "prodloužené ruce" dohodíte míč dál.

Součástí vrhače je velmi kvalitní tenisový míč, který svou kvalitou odpovídá požadavkům pro sport.

Vybírejte z barevných variant!

Návod k použití: Najděte si velký, otevřený venkovní prostor bez lidí, zvířat a budov. Upevněte míč do plastového košíčku vrhače, pevně uchopte rukojeť a napřáhněte ruku za své rameno. Rychlým pohybem ve tvaru oblouku mávněte směrem dopředu. Celý pohyb dokončete. Když bude švih dostatečně rychlý, míč se uvolní z košíčku. Zkuste hod vícekrát, abyste si ozkoušeli směr a vlastnosti hodu. Názorný postup hodu viz obrázek na obale.

Upozornění: Před použitím si přečtěte návod. Vysoká rychlost vrženého míčku může způsobit zranění. Nesměřujte hod přímo na osoby nebo zvířata. Není určeno pro použití v interiéru. Buďte opatrní -míč může letět v nečekaném směru. Manipulace dítětem dovolená pouze v dohledu dospělé osoby. Dbejte na to, aby Váš pes nespolkl žádnou část z hračky.

Materiál: plast, guma, plsť

AKINU Značka: AKINU
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.