Aerosleep - AeroSleep Plachta Aerosleep 60x120 cm modrá

AeroSleep Plachta Aerosleep 60x120 cm modrá
429 Kč

Dostupnost

1 týden

Popis

Měkké prostěradlo z prodyšné tkaniny, která byla speciálně vyvinuta pro maximální proudění vzduchu v konceptu AeroSleep.

Praktické
Prostěradlo AeroSleep je třeba prát na 60°C pro odstranění všech alergenů a bakterií. Dítě bude těžit z čistého a zdravého spacího povrchu znovu a znovu. Navíc ani takto vysoká teplota nenaruší 3D strukturu.

Bezpečné
Toto prostěradlo garantuje maximální proudění vzduchu mezi 3D stukturou "medové plástve" a miminkem. Je vyrobeno z prodyšné látky, která umožňuje maximální proudění vzduchu.

Použití
Prostěradlo AeroSleep zaručuje maximální prodyšnost mezi 3D strukturou a dítětem. To napomáhá vašemu dítěti volně dýchat, poskytuje pohodlný spánek v suchu a je příjemně měkké na dotek.
Doporučujeme používat prostěradlo v kombinaci s matrací AeroSleep Baby Elegance a chráničem AeroSleep Baby Protect.
Chcete-li dosáhnout maximálního proudění vzduchu, doporučujeme používat výrobky AeroSleep v kombinaci s prodyšným prostěradlem AeroSleep, protože všechny testy konceptu AeroSleep byly prováděny v kombinaci s naším prostěradlem.

Aerosleep Značka: Aerosleep
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.