Aerosleep - AeroSleep Matrace Evolution Premium + chránič matrace 60x120cm Aerosleep

Dostupnost

1 týden

Popis

Matrace Evolution Premium je revoluční produkt s více jedinečnými benefity:

- Umožňuje horizontální ale také šikmou polohu během spaní
- Jedinečné polohování matrace pomáhá při refluxu miminka, zmírňuje křeče žaludku, ublinkávání a také negativní projevy při bolesti uší, nachlazení
- Podporuje dýchání a trávení
- Jde o odolný, trvanlivý matrace nejvyšší kvality
- S odnímatelným luxusním potahem na matraci
- Bezpečné dýchání zaručeno vždy díky 3D technologii
- Regulace teploty díky 3D technologii
- Absorpce vlhkosti díky 3D technologii
- Lze prát v pračce při 60 ° C
- Byl podroben rozsáhlému vědeckému výzkumu a testování
- Certifikace Certipur
- Certifikace Oekotex 100 třídy 1
- Certifikace TÜV Rheinland
- Vyrobeno v Evropě

Reflux je opakovaný zpětný návrat žaludečního obsahu do jícnu. Prakticky všechny miminka mívají částečný reflux (zpětný tok), kdy se sval, který uzavírá žaludek, ne vždy dobře uzavře, a proto po kojení zvyknou ublinkávají. Není to pro ně nic příjemného, když se jim nestrávené mlíčko spolu s kyselinou vrací zpět do hltanu a způsobuje jim to bolesti. Pokud dítě trpí refluxem, měli byste ho co nejvíce nosit ve svislé poloze a během spánku by mělo mít vyšší hlavičku.

Tento revoluční Evolution PREMIUM Pack sestávající z matrace a 3D SafeSleep chrániče umožňuje dítěti bezpečně spát celou noc, i v případě běžných dětských onemocnění.

Matrace AeroSleep® Evolution PREMIUM
- Rodiče ho vybrali jako vítěze ceny BABY Inovation AWARD!
- Evolution PREMIUM je kvalitní pružinová matrace. Jádro matrace sestává z odolného materiálu a má pevnou strukturu. Vyvinuté pro optimální bederní podporu. Otevřená buněčná struktura jádra matrace podporuje větrání a odpařování vlhkosti.
- Díky integrovanému systému PREMIUM může vaše dítě spát v horizontální i nakloněné poloze. Šikmá poloha při spaní se často doporučuje při běžných onemocněních, jako jsou plivání, křeče, nachlazení, zoubky a bolest uší. Šikmá poloha na spaní také podporuje trávení a dýchání vašeho dítěte. V závislosti na potřebách vašeho dítěte se tento matrace dá přeměnit na matraci s mírným sklonem 7 °.
- Matrace je chráněn inovativním potahem na matraci. Speciální struktura potahu matrace poskytuje jádru matrace extra větrání. Potah je luxusní a na dotek měkký. Je snímatelný a lze jej prát v pračce při 60 ° C.
- Jádro matrace má označení Certipur. Potah na matraci je certifikován podle Ökotex 100 třídy 1.
- Zcela bezpečná kombinace pro blažený spánek.

Chránič AeroSleep® SafeSleep 3D
- Chránič AeroSleep® SafeSleep 3D chrání vaše dítě při dýchání, udržuje ho v suchu, když spí přes noc a udržuje matraci v nejlepším stavu.
- 3D technologie AeroSleep® sestává ze 3 vrstev a byla podrobena rozsáhlému vědeckému testování. Každá vrstva hraje důležitou roli při bezpečném spánku vašeho dítěte během noci. 3D struktura zaručuje volné dýchání. Přídavná vrstva vzduchu také odvádí přebytečné teplo a zajišťuje bezpečnou regulaci teploty. Navíc je vlhkost evakuována 3D strukturou a následně zachycena absorbující vrstvou.
- Kromě klidného dýchání a bezpečné teploty je vaše dítě neustále v suchu. To umožňuje vašemu malému andělu spát přes noc a také zabraňuje podráždění pokožky.
- Kromě všestranné ochrany vašeho dítěte, chránič plní i další klíčové funkce. Udržuje matraci v top stavu, čistý a bez bakterií a alergenů. Chránič AeroSleep® SafeSleep 3D je možné prát v pračce i při 60 ° C.

Nezapomeňte zkombinovat matrace s originálními plachtami AeroSleep® SafeSleep pro matrace PREMIUM. Děrovaná textilie zajišťuje optimální účinnost technologie dýchání 3D. Tyto plachty jsou k dispozici samostatně v různých barvách.

Parametr Popis
skládací (cestovní) ne
rozměry 120 x 60 cm
Aerosleep Značka: Aerosleep
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.